Blog

jednoho vývojáře

Po více jak roce nový zápisek. Po více jak roce jsem se konečně dostal k aktualizaci blogu. A co jsem to vlastně provedl? Jak to tu funguje? Je to lepší nebo ne? Více v článku.

Do dnešního poklidného rána mi přišla opravdu milá SMS od Vodafonu. Ruší mi tarif a protože jsem byl hodný, tak mi milostivě vybraly úplně nejlepší tarif jaký můžou nabídnout.

Báseň

Před pár měsíci jsem se zaregistroval do beta programu Let’s Encrypt a doufal, že budu mít svůj vlastní bezplatný certifikát pro HTTPS co nejdříve. Předevčírem se podařilo a přišel mi notifikační email od Let’s Encrypt, že můžu nainstalovat svůj certifikát. Tak jsem se do toho dnes pustil! A zároveň vše popsal, třeba se to bude někomu hodit.

Zde si jen tak odložím pár informací o velikosti a váze zavazadel v letadlech, abych je nemusel znovu hledat.

Jsem hrdým a spokojeným majitelem tabletu Nexus 7 3G. Je to přesně taková velikost tabletu, kterou jsem ochoten s sebou stále tahat a slouží mi hlavně jako diář a organizér času.

A co je to ten DevFest? – Vývojářský festival v Pardubicích!

To jsem se tak jednou snažil vzpomenout si na heslo v e-shopu OKComputers.cz v Pardubicích.

Dnes jsem byl velice nemile překvapen jednáním operátorů Vodafonu. Naprosto mě zklamali svou neprofesionalitou a neinformovaností o tarifech svého operátora … a to hned 4 operátoři. Ale od začátku: